• 22 февруари 2018
  • Вести денес: 104
Плусинфо12:27 11 ноември 2017 ● Прочитано 3656

Холивудската актерка Кетрин Зета Џонс има необични манири на поздравување со својот свекор Кирк Даглас. Тие двајца се сретнале на добротворна забава на која актерката дошла со сопругот Мајкл Даглас и неговиот син Камерон. 

Здогледувајќи го Кирк, Кетрин му пришла и го бакнала во уста, а таа сцена ја забележале бројните фотографи кои се нашле на вечерата. За само неколку часови фотографијата го обиколила светот, а коментари пристигнуваат од сите страни.

Познато е дека Кетрин има одлични односи со родителите на својот сопруг, па убавата глумица срдечно ја прегрнала и свекрвата, Ен Даглас.
 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Плусинфо значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.ОСТАНАТО ВО РУБРИКАТА

Се ожени таткото на Џастин Бибер

Челзи покажа фотографија од специјалниот ден на која напиша: „Вчера беше најневеројатен ден. Се венчав со мојот најдобар пријател! Те сакам“.

Сомнителен пакет испратен до принцот Хари и Меган Маркл

Било утврдено дека супстанцата не е опасна, а полицијата истражува и дали имало злонамерна комуникација.

Дуа Липа и Стормзи го засенија Ед Ширан

Во разнобојни аутфити и со бели рози в раце или значки во вид на цвет пристигнуваа славните на Британските музички награди 2018.

Клуни и Опра со по 500.000 долари кураж за марш против оружјето

Учесници, порака Учесниците во „Марш за нашите животи“ ќе побараат поголема контрола врз оружјето. При напад во училиште во Паркленд, Флорида, беа уби

„Наше маало“ и Викторија Лоба во „Еден на Еден“ ВИДЕО

Викторија Лоба отворено одговара на секое прашање од Жаре, па дури и на она „Кога ти беше третото секскуално искуство“.

НАЈЧИТАНИ