• 22 февруари 2018
  • Вести денес: 104
Плусинфо13:09 12 ноември 2017 ● Прочитано 3896

Иако на 59 години, Шарон Стоун и понатаму е исклучително привлечна. Актерката ја одржува својата витка фигура и енергија, објаснувајќи дека не ги користи услугите на пластичната хирургија. 

Таа позира во долна облека и блуза во Haute Living, а на нејзината фигура можат да ѝ позавидат многу жени дури и на 30 години.

„Ѕвездата исто така додава: “Сум вежбала со танцување, јога, пилатес, одам на пливање, многу време поминувам со децата, јавам коњ, одам на плажа и тоа на места на кои не сум била. Се трудам секогаш да сум во движење“, вели Шарон за едноставните тајни кои ѝ помагаат на нејзината форма..

 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Плусинфо значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.ОСТАНАТО ВО РУБРИКАТА

Се ожени таткото на Џастин Бибер

Челзи покажа фотографија од специјалниот ден на која напиша: „Вчера беше најневеројатен ден. Се венчав со мојот најдобар пријател! Те сакам“.

Сомнителен пакет испратен до принцот Хари и Меган Маркл

Било утврдено дека супстанцата не е опасна, а полицијата истражува и дали имало злонамерна комуникација.

Дуа Липа и Стормзи го засенија Ед Ширан

Во разнобојни аутфити и со бели рози в раце или значки во вид на цвет пристигнуваа славните на Британските музички награди 2018.

Клуни и Опра со по 500.000 долари кураж за марш против оружјето

Учесници, порака Учесниците во „Марш за нашите животи“ ќе побараат поголема контрола врз оружјето. При напад во училиште во Паркленд, Флорида, беа уби

„Наше маало“ и Викторија Лоба во „Еден на Еден“ ВИДЕО

Викторија Лоба отворено одговара на секое прашање од Жаре, па дури и на она „Кога ти беше третото секскуално искуство“.

НАЈЧИТАНИ