• 22 февруари 2018
  • Вести денес: 104
Плусинфо13:12 12 ноември 2017 ● Прочитано 2061

Ѕвездата од серијата и филмовите „Мистер Бин“, Роуан Аткинсон, по трет пат ќе стане татко, во 62-тата година од својот живот.

Аткинсон ја чека приновата со својата девојка, актерката Луиз Форд, која има 33 години. Таа би требало да се породи за неколку седмици.

Извор за „Сандеј пипл“ изјавил дека Роуан и Луиз се пресреќни и едвај чекаат да се роди нивното дете.

Инаку Роуан веќе има две деца од претходниот брак – Бен кој има 23 години и Лили која има 21 година. Тој 24 години беше во брак со шминкерка од Би-би-си, Сунетра Састри. 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Плусинфо значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.ОСТАНАТО ВО РУБРИКАТА

Се ожени таткото на Џастин Бибер

Челзи покажа фотографија од специјалниот ден на која напиша: „Вчера беше најневеројатен ден. Се венчав со мојот најдобар пријател! Те сакам“.

Сомнителен пакет испратен до принцот Хари и Меган Маркл

Било утврдено дека супстанцата не е опасна, а полицијата истражува и дали имало злонамерна комуникација.

Дуа Липа и Стормзи го засенија Ед Ширан

Во разнобојни аутфити и со бели рози в раце или значки во вид на цвет пристигнуваа славните на Британските музички награди 2018.

Клуни и Опра со по 500.000 долари кураж за марш против оружјето

Учесници, порака Учесниците во „Марш за нашите животи“ ќе побараат поголема контрола врз оружјето. При напад во училиште во Паркленд, Флорида, беа уби

„Наше маало“ и Викторија Лоба во „Еден на Еден“ ВИДЕО

Викторија Лоба отворено одговара на секое прашање од Жаре, па дури и на она „Кога ти беше третото секскуално искуство“.

НАЈЧИТАНИ