• 17 декември 2017
  • Вести денес: 27
Плусинфо09:44 06 декември 2017 ● Прочитано 2721

Во неделата имавте прилика да гледате уште едно одлично издание на најгледаното ток-шоу „Еден на Еден“, во кое гости беа момците од дуото „Некст Тајм“, Стефан и Мартин и познатата пејачка Сара Мејс.

Стефан и Мартин зборуваа за нивните почетоци, за пријатните и непријатните моменти, за своите проекти, додека пак Сара сподели неколку интимни моменти од нејзината свадба, се пофали за идните планови и уште многу друго.

И овој „Еден на Еден“ не помина без стенд-ап комичарот Марјан Ѓорѓиевски, кој го насмеа водителот Жаре и публиката пред малите екрани.

За тие што ја пропуштија последната емисија, истата е веќе објавена на Јутјуб.

Погледнете: https://www.youtube.com/watch?v=3SmQ8OAGU28 

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Плусинфо значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.ОСТАНАТО ВО РУБРИКАТА

Меган Фокс ја откри тајната на својата совршена линија

„Морав строго да водам сметка за исхраната. Речиси јадев само протеини со многу малку јагленохидрати и шеќери“, рекла актерката.

Лекарите пронашле абнормалности во мозокот на Роби Вилијамс

На уметникот му е пропишана една недела интензивно лекување, по што е вратен дома во Лос Анџелес.

Се разделија Џенифер и Џастин

Џенифер и Џастин се запознаа на снимањето „Вондерласт“ 2012 година, а се венчаа пред три години

Џим Кери отворено за неговата битка со депресијата ВИДЕО

Тој отворено зборува за неговата битка во најновото интервју.

Хали Бери и Алекс да Кид ставаат крај на врската

За проблемите во врската се пишуваше и претходно, откако папараците го фотографирале Алекс со непозната девојка.

НАЈЧИТАНИ