• 18 јануари 2018
  • Вести денес: 108
Плусинфо13:34 14 јануари 2018 ● Прочитано 9458

За 24 часа една од најубавите жени во светот, Софија Вергара, за фотографија во бикини што ја објави на Инстаграм доби повеќе од 600.000 лајкови и многу коментари.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Плусинфо значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени тука.ОСТАНАТО ВО РУБРИКАТА

Брижит Бардо: Лицемерни и смешни се обвинувањата за сексуални напади

Таа истакна дека никогаш не била жртва на сексуално малтретирање, иако беше секс симбол во 50-тите и 60-тите години на минатиот век.

Тајните служби ја предупредија Иванка Трамп дека нејзината другарка е кинеска шпионка

Венди е поранешна сопруга на Руперт Мердок, сопственикот на „Њуз корп“, а со Иванка се спријателила пред повеќе од 12 години, кога станале сосетки.

На манекенката Лорен Васер и ја ампутираа и втората нога

Храбрата манекенка заздравува во болница, а прва на посета по операцијата и дошла параолимпијката Ами Пурди, на која и се ампутирани двете нозе.

„ЈуТу“ и Елтон Џон ќе пеат на доделувањето на наградите Греми

Два дена по доделување на наградите Греми, академијата ќе приреди вечер посветена на Елтон Џон, каде ќе настапат Сем Смит и Мајли Сајрус.

Шерон Стоун за сексуалното вознемирување: Со овој изглед, видов се! ВИДЕО

Јас сум во овој бизнис повеќе 40 години. Можеш ли да замислиш кога ја почнав кариерата пред 40 години и тоа со овој изглед? Видов сè, рече таа.

НАЈЧИТАНИ